ناحیه کاربری
ناحیه کاربری


یکی از ویژگی های مهم یک سایت برتر برخورداری از امکان ثبت نام و عضویت هست. این امکان برای سایت مدرسه یا آموزشگاه اهمیت دوچندانی پیدا می کنه چون که مخاطبین سایت شما برای اهداف و مقاصد مختلفی به سایت رجوع می کنن.

دانش آموز: توقعات یک دانش آموز از سایت شما می تونه شامل: داشتن محتوای آموزشی با کیفیت و جذاب، سامنه ای جهت ارتباط با مدیر و دبیران، اطلاع از تکالیف و برنامه امتحانی و اخبار مجموعه، دسترسی به ریز نمرات و کارنامه گرافیکی و ... هست.

والدین: اما والدین نیز ممکنه علاوه بر موارد اشاره شده در سامانه دانش آموز، توقعات دیگری از سایت شما داشته باشند. به طور مثال: معیاری جهت شناسایی نقاط ضعف و قوت فرزندشون در دروس مختلف، آزمون های روان شناسی و استعداد یابی استاندارد، اخبار و اطلاعیه های مرتبط با اونها و ... .

اساتید و دبیران: یکی از ویژگی های یک سایت جامع توجه به همه جنبه های اهداف خود می باشد. در این راستا اختصاص سامانه ای به همکاران و دبیران و اساتید مجموعه چه به لحاظ مالی و مدیریتی و چه به لحاظ آموزشی حائز اهمیت است. همچنین ایجاد بستری برای ارتباط بین آنها با دانش آموزان و اولیاء باعث بالاتر رفتن کیفیت آموزش و کارایی سایت می شود.

مدیریت: ارائه بستری جهت مشاهده تمامی فعالیت های داخل مجموعه و دسترسی به پروفایل تمامی اعضاء با قابلیت ویرایش، امکان تغییر در مطالب سایت و یا اضافه کردن مطلب و یا اخبار و اطلاعیه جدید (بدون دانش طراحی یا توسعه سایت)، ارسال پیغام به تمامی اعضا و بسیاری ویژگی های دیگر.

طراحی سایت مدرنت با توجه به اهمیت موضوع، امکان ثبت نام و عضویت در سایت مدرسه را ایجاد کرده است. همچنین بستری نوین و کارآمد جهت ارتباط اعضای سایت با یکدیگر (مثلا ارسال پیام بین دانش آموزان و دبیران).

 

کارنامه گرافیکی
کارنامه گرافیکی


یکی از ملزومات ایجاد سایت آموزشی، ایجاد بستری جهت نمایش ارزیابی های صورت گرفته در مورد هر دانش آموز هست. این ارزیابی ها در قالب های مختلف از داده اولیه (ریز نمرات) تا اطلاعات معنادار (انواع کارنامه های گرافیکی در قالب نمودارهای با تفسیر آسان و همچنین نمودارهای پیشرفت تحصیلی) قابل نمایش در سایت هست. نکته مهم هم اینه که بجز مدیریت، فقط اون دانش آموز و والدینش هستند که امکان دیدن این اطلاعات رو دارن.

مدرنت به طور ویژه داشتن چنین امکانی را در یک سایت مدرسه لازم و ضروری می داند و برای پیاده سازی چنین امکانی، طرح و برنامه منحصر بفردی دارد.

 

برنامه آموزشی
تقویم و برنامه آموزشی


قطعا یکی از مهمترین اطلاعاتی که هر عضوی از مجموعه آموزشی باید از آن مطلع باشد، تقویم آموزشی و برنامه هفتگی و امتحانی آن مجموعه است. این قابلیت باید به طور عمومی در اختیار همه قرار بگیرد و دسترسی به آن نیز راحت باشد.

مدرنت بطور ویژه بخشی را جهت نمایش تقویم و برنامه آموزشی، هفتگی و امتحانی در سایت شما اختصاص داده است.

 

مقالات علمی
مقالات علمی آموزشی


یکی از انتظاراتی که از یک سایت مدرسه و آموزشگاه می رود ارائه مقالات علمی و آموزشی در حوزه یادگیری، روانشناسی آموزشی و تربیتی، اخبار علمی روز دنیا و .... است. متدهای صحیح مطالعه و تست زنی در کنار مطالب درسی می تواند بازده آموشی بهتری داشته باشد. همچنین روانشناسی کودک و نوجوان و ارائه مطالب مفید در این زمینه به والدین و همچنین دبیران می تواند کمک شایانی به بالا بردن کیفیت آموزش کند.

یکی از ویژگی های منحصر بفرد طراحی سایت مدرنت ارائه مطالب و مقالات علمی آموزشی و بروزرسانی مرتب و دوره ای این مطالب در سایت شما است.

 

اخبار و اطلاعیه ها
اخبار و اطلاعیه ها


یکی از مهمترین بخشهای یک سایت مدرسه بخش اخبار و اطلاعیه های مدرسه هست. در واقع این بخش یکی از راههای ارتباط مدیر با زیر مجموعه خودش و همچنین دانش آموزان و اولیاء باشه. اخبار و اطلاعیه ها می تونن عمومی و در دسترس همه باشند و یا فقط برخی از اعضاء به اون دسترسی داشته باشند.

مدرنت بستری را جهت نمایش اخبار و اطلاعیه های مدرسه به صورت عمومی و خصوصی ایجاد کرده و در اختیار شما قرار میده.

 

معرفی مدرسه
معرفی مدرسه


معرفی کلی مدرسه، اهداف آن، مدیریت و کادر اداری، دبیران و مربیان از بخش های ثابت و پایه ای یک سایت استاندارد مدرسه هست. در واقع یکی از ابزارهای تبلیغ مدرسه و معرفی دست آوردها و افتخارات مجموعه همین بخش معرفی است. بخش جانبی دیگری که می تواند مکمل این بخش باشد معرفی دانش آموز برتر است.

در طراحی سایت روش های گوناگونی وجود دارد که این دو بخش در آن قرار دارد. در مدرنت سعی شده به بهترین و کارآمدترین شیوه ممکن این طراحی پیاده سازی شود.

 

کتابخانه دیجیتال
کتابخانه دیجیتال


ارائه کتب درسی و کمک درسی، جزوات، نمونه سوالات، حل مسائل، فایل های چند رسانه ای و ویدئوهای آموزشی در قالب یک کتابخانه دیجیتال جامع، از جمله ویژگیهایی است که یک سایت آموزشی رو جذاب و کارآمد میکنه و ضمن بالا بردن کیفیت آموزش و آمار مراجعه به سایت، باعث افزایش عدالت آموزشی و کارامدی آن سیستم آموزشی نیز میشود.

گروه خدماتی آموزشی مدرنت پس از تحقیق و بررسی فراوان به شناسایی، تهیه و تنظیم انواع فایلهای آموزشی مفید و با کیفیت پرداخته و می تونه مجموعه کم نظیری از این فایلها رو به رایگان در اختیار مدارس و دانش آموزان مقاطع مختلف آموزشی قرار بده.

در کنار این مجموعه رایگان که به تفکیک مقاطع تحصیلی مختلف آماده میشه، گروه خدماتی آموزشی مدرنت قصد ارائه پکیج های جامع و با کیفیت آموزشی رو داره که ضمن برخورداری از دانش و علم روز در فرایند یاد دهی، از جذابیت ویژه ای در نظر دانش آموزان بهره مند است.

 

تفریح و سرگرمی
تفریح و سرگرمی


یکی از بخشهایی که یک مجموعه اموزشی نیاز دارد تا بر جذابیت خود بیافزاید بخش تفریح و سرگرمی است. در این بخش از بازی های کامپیوتری سرگرمی تا آموزشی قرار داده شده است. همچنین بخش مربوط به فعالیت های ورزشی و تفریحی مدرسه همچون اردوهای مدرسه نیز می تواند به عنوان بخشی مستقل یا وابسته در این بخش قرار بگیرد.

 

فروشگاه آنلاین
فروشگاه آنلاین


یکی از مهمترین پتانسیل های درآمد زایی از یک سایت طراحی یک فروشگاه حرفه ای آنلاین جهت خرید محصول به صورت اینترنتی است. از جمله اساسی ترین ویژگی های این فروشگاه امکان پرداخت اینترنتی از درگاه بانکی است. دو حالت وجود دارد که میتوان سایت شما رو به فروشگاه آنلاین مجهز کرد:

1- طراحی فروشگاه اینترنتی برای سایت شما: مجموعه خدماتی آموزشی مدرنت برای سایت شما فروشگاه اینترنتی حرفه ای و زیبا طراحی می کنه.
مزایا: داشتن یک فروشگاه مستقل برای سایت شما که خود می توانید به فروش و تبلیغ محصول در آن اقدام کنید
معایب: هزینه اضافی طراحی فروشگاه اینترنتی برای سایت، لزوم تهیه محصول آموزشی مورد نظر به طور مستقل توسط مدرسه، وقت گیر بودن زیاد تولید محصولات آموزشی، امکان عدم استقبال دانش آموزان از محصولات فروشگاه شما به دلیل کیفیت احتمالا پایین محصولات ساخته شده توسط افراد آماتور.

2- اتصال سایت شما به فروشگاه سایت مدرنت: حالت دوم اتصال سایت شما به فروشگاه مدرنت هست. در این فروشگاه انواع محصولات و دوره های آموزشی از انواع ویدئوها و پکیج های آموزشی درسی و آموزشی مهارتی گرفته تا انواع تجهیزات و لوازم آموزشی قرار داده می شود. این محصولات برای سنین و مقاطع تحصیلی مختلف تهیه می شود. سود شما در این حالت از همکاری در فروش به دست میاد و بسته به نوع محصول، بین 20 تا 30 درصد قیمت نهایی محصول آموزشی خواهد بود که یک فرصت درآمد زایی نوین و هدفمند را برای مدارس فراهم می کند.
مزایا: مجهز بودن سایت شما به فروشگاه اینترنتی بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی و بدون صرف هیچ زمانی، عدم نیاز به تهیه مستقل محصولات آموزشی، برخورداری از محصولات و دوره های باکیفیت و به روز آموزشی که توسط مجموعه مدرنت با وسواس و دقت بالایی تهیه می شود و می تواند موجبات استقبال دانش آموزان را فراهم کند، سود بالای همکاری در فروش محصولات و دوره های آموزشی برای مجموعه شما.

 

مهارت آموزی
مهارت آموزی


به عنوان یک مدیر در حوزه آموزش حتما در ارتباط با کارآمدی سیستم های آموزشی کشورهایی همچون ژاپن، کره، فنلاند و .... رو شنیدید. جالبه بدونید در آمریکا تنها ۳۰ درصد از دانش آموزانی که موفق به اخذ دیپلم شده اند وارد دانشگاه می‌شوند. در ژاپن هم این آمار کمتر از 50 درصد است. در واقع سیستم آموزشی چنان قابلیتی را در دانش آموزان ایجاد کرده تا برای ورود به بازار کار نیازی به تحصیلات دانشگاهی نداشته باشند.

سوال اینجاست که آیا تحصیلات دانشگاهی در ایران شرط لازم و کافی برای ورود به بازار کار است؟ پاسخ قطعا خیر است و شاهد آن خیل عظیم بیکاران فارغ التحصیل دانشگاهی و همچنین شاغلینی است که در حرفه ای غیر مرتبط با مدرک دانشگاهی مشغول به کارند. یکی از معظلات تدریس که خود نیز آن را تجربه کرده ام عدم انگیزه کافی بین دانش آموزان در یادگیری مطالب درسی است. بویژه در مقاطع بالاتر تحصیلی دانش آموزان به خوبی از این واقعیات با خبرند، و همین امر باعث افت کیفیت تحصیلی آنها می شود.

ما معتقدیم عدم عینی بودن مطالب آموزشی و مبهم بودن کاربرد مباحث درسی برای دانش آموزان از یک طرف و عدم سنخیت درس با زندگی و معیشت آینده دانش آموز از جمله مهمترین علل این مشکل است. خوب چاره کار در چیست؟ آموزش مهارت های زندگی و ورود به بازار کار به دانش آموزان بهترین راه حل ممکن است.

در این راستا سایت مدرنت با اشراف بر فرصت های شغلی کشور و آینده بازار کار حرفه های مختلف، اقدام به تهیه و تولید محصولات و دوره های آموزش مهارتی مختلف مناسب با سنین کودک و نوجوان می کند.

 

تولید محتوا
تولید محتوا


یکی از مشکلات طراحی سایت نداشتن محتوای قوی و هدفمند است. همچنین بروزرسانی محتوای سایت نیز از اهمیت فراوانی برخوردار است. اغلب مدیران مدارس به دلیل مشغله کاری و یا عدم آشنایی به محیط کامپیوتر و اینترنت، در تهیه و تولید محتوای مناسب برای سایت مشکل دارند.

از این رو مجموعه مدرنت ضمن طراحی سایت به تولید محتوای بروز و با کیفیت برای سایت های مدرسه و آموزشگاهی می پردازد و این دغدغه را از ذهن شما برطرف می سازد. محتوای هدفمند باعث جذب مخاطب و تداوم مراجعه وی به سایت شما می شود.

 

کمک درسی
کمک درسی


دسترسی مخاطبین سایت مدرسه به انواع فایل های کمک درسی به صورت رایگان باعث کارآمدی سایت مدرسه شما خواهد شد. همچنین ارائه دوره ها و پکیج های جامع آموزشی در قالب یک فروشگاه آنلاین مدرن و جذاب، سایت مدرسه یا آموزشگاه شما را به یک سایت سودمند و درآمدزا تبدیل می کند. مجموعه مدرنت حساب ویژه ای روی این ویژگی و امکان در سایت، باز کرده است و در قالب طرح های جذاب بر روی سایت شما پیاده سازی خواهد کرد.

 

تبلیغات مدرن
تبلیغات مدرن


تبلیغات همواره مهمترین ابزار معرفی یک مجموعه و جذب مشتری بوده است. استفاده از ابزارهای نوین در تبلیغات می تواند منجر به بالا رفتن بازده تبلیغاتی شود. همچنین ایده و سناریوی تبلیغاتی خود عنصر مهمی در تاثیر گذاری آن تبلیغ در نظر مخاطب می باشد. مجموعه مدرنت آماده همکاری جهت ساخت انواع تبلیغات هدفمند و کارامد مجموعه شما می باشد.

 

لوازم و تجهیزات
لوازم و تجهیزات


وسایل و تجهیزات کمک آموزشی و مهارتی که در فرایند یادگیری و ساخت کمک شایانی به دانش آموز می کنند، در کنار آموزشهای لازم می تواند برای مخاطبین بسیار مفید و جذاب باشد. اغلب وسایل مهارتی از نوع خود آموز و خود ساخت هستند و از فرایند ساده ای جهت تولید محصول بهره مند هستند که به همراه آموزش نحوه نصب، تولید، ساخت و یا اجرای آن ارائه می شوند.

 

دوره های آموزشی
دوره‌های آموزشی


یکی از ایده های مهم درآمد زایی از سایت های آموزشی و مدارس، ارائه دوره های آموزشی و مهارتی در شکل و قالب های مختلف و متنوع است. این امر به شیوه های مختلفی و در قالب یک فروشگاه اینترنتی صورت می پذیرد. اما سوال مهم اینجاست که نحوه تهیه و تولید محتوای آموزشی و مهارتی به چه شکل است؟ و اینکه آیا مدارس خود به تنهایی توانایی تولید چنین محتواهایی را دارند؟

مجموعه خدماتی آموزشی مدرنت با تکیه بر مهارتهای لازم اقدام به تهیه و تولید محتوای آموزشی - مهارتی جامع و باکیفیت برای سنین و مقاطع مختلف نموده است. لذا مدارس و آموزشگاهها بدون نیاز به صرف هزینه وقت و آموزش بسیار بالای ساخت محتوای آموزشی، این فرصت را دارند تا با همکاری در فروش به سود و درآمدزایی خوبی در این زمینه برسند. لازم به ذکر است که نمونه کارهای ما جهت بررسی و تایید کیفیت محتوای آموزشی، قابل ارائه به مدیران و موسسان مدارس و آموزشگاه ها خواهد بود.

 

آزمون آنلاین
آزمون آنلاین


آزمون های آنلاین درسی و همچنین روانشناسی یکی از جمله مدرن ترین شیوه های ارزیابی و خود آزمایی محصلین می باشد که علاوه بر جنبه های آموزشی از جذابیت بالایی نیز برخوردارند. در این روش مدرسه بدون نیاز به صرف هزینه اضافی قادر به برگزاری آزمونهای استاندارد درسی و یا روانشناسی متعددی خواهد بود که حتی نیاز به تصحیح ندارند و آزمون دهنده به سرعت نسبت به نتایج آزمون خود آگاه شده و روش مناسبی جهت تقویت بنیه دانش آموز در حل مسائل بویژه تستی و جای خالی خواهد بود. این امکان می تواند بطور منظم و دقیق در ارزیابی دانش آموزان مورد استفاده قرار گیرد و نتایج حاصل از آن در اختیار اولیاء و مربیان دانش آموزان قرار گیرد.

مجموعه خدماتی آموزشی مدرنت بخش ویژه ای از طراحی سایت مدارس و آموزشگاه ها را به برگزاری آزمونهای آنلاین اختصاص داده و از این حیث سایت مدارس را کارامد و به روز کرده است.