فروشگاه آنلاین

تفریح و سرگرمی
سپتامبر 27, 2018
مهارت آموزی
سپتامبر 27, 2018

ساخت و یا اتصال به فروشگاه آنلاین جهت فروش انواع محصولات و دوره های آموزشی و مهارتی

متن فروشگاه آنلاین:

یکی از مهمترین پتانسیل های درآمد زایی از یک سایت طراحی یک فروشگاه حرفه ای آنلاین جهت خرید محصول به صورت اینترنتی است. از جمله اساسی ترین ویژگی های این فروشگاه امکان پرداخت اینترنتی از درگاه بانکی است. دو حالت وجود دارد که میتوان سایت شما رو به فروشگاه آنلاین مجهز کرد:

  • طراحی فروشگاه اینترنتی برای سایت شما: مجموعه خدماتی آموزشی مدرنت برای سایت شما فروشگاه اینترنتی حرفه ای و زیبا طراحی می کنه.

مزایا: داشتن یک فروشگاه مستقل برای سایت شما که خود می توانید به فروش و تبلیغ محصول در آن اقدام کنید

معایب: هزینه اضافی طراحی فروشگاه اینترنتی برای سایت، لزوم تهیه محصول آموزشی مورد نظر به طور مستقل توسط مدرسه، وقت گیر بودن زیاد تولید محصولات آموزشی، امکان عدم استقبال دانش آموزان از محصولات فروشگاه شما به دلیل کیفیت احتمالا پایین محصولات ساخته شده توسط افراد آماتور.

 

  • اتصال سایت شما به فروشگاه سایت مدرنت: حالت دوم اتصال سایت شما به فروشگاه مدرنت هست. در این فروشگاه انواع محصولات و دوره های آموزشی از انواع ویدئوها و پکیج های آموزشی درسی و آموزشی مهارتی گرفته تا انواع تجهیزات و لوازم آموزشی قرار داده می شود. این محصولات برای سنین و مقاطع تحصیلی مختلف تهیه می شود. سود شما در این حالت از همکاری در فروش به دست میاد و بسته به نوع محصول، بین 20 تا 30 درصد قیمت نهایی محصول آموزشی خواهد بود که یک فرصت درآمد زایی نوین و هدفمند را برای مدارس فراهم می کند.

مزایا: مجهز بودن سایت شما به فروشگاه اینترنتی بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی و بدون صرف هیچ زمانی، عدم نیاز به تهیه مستقل محصولات آموزشی، برخورداری از محصولات و دوره های باکیفیت و به روز آموزشی که توسط مجموعه مدرنت با وسواس و دقت بالایی تهیه می شود و می تواند موجبات استقبال دانش آموزان را فراهم کند، سود بالای همکاری در فروش محصولات و دوره های آموزشی برای مجموعه شما.

متن ورداخت آنلاین:

یکی از امکاناتی که می تواند فرایند امور مالی را در مجموعه مدرسه و آموزشگاه تسهیل کند، پرداخت آنلاین از طریق درگاههای بانکی می باشد. امکان صدور رسید الکترونیکی، گزارشات مالی پیشرفته، اعمال مالیات، ارسال پیامک و … . همه این امکانات قابلیت پیاده سازی روی سایت را دارد و توسط مجموعه طراحی مدرنت اجرا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *