ناحیه کاربری

کارنامه گرافیکی
سپتامبر 27, 2018

ناحیه کاربری

یکی از ویژگی های مهم یک سایت برتر برخورداری از امکان ثبت نام و عضویت هست. این امکان برای سایت مدرسه یا آموزشگاه اهمیت دوچندانی پیدا می کنه چون که مخاطبین سایت شما برای اهداف و مقاصد مختلفی به سایت رجوع می کنن.

دانش آموز:

توقعات یک دانش آموز از سایت شما می تونه شامل: داشتن محتوای آموزشی با کیفیت و جذاب، سامنه ای جهت ارتباط با مدیر و دبیران، اطلاع از تکالیف و برنامه امتحانی و اخبار مجموعه، دسترسی به ریز نمرات و کارنامه گرافیکی و … هست.

والدین:

اما والدین نیز ممکنه علاوه بر موارد اشاره شده در سامانه دانش آموز، توقعات دیگری از سایت شما داشته باشند. به طور مثال: معیاری جهت شناسایی نقاط ضعف و قوت فرزندشون در دروس مختلف، آزمون های روان شناسی و استعداد یابی استاندارد، اخبار و اطلاعیه های مرتبط با اونها و … .

اساتید و دبیران:

یکی از ویژگی های یک سایت جامع توجه به همه جنبه های اهداف خود می باشد. در این راستا اختصاص سامانه ای به همکاران و دبیران و اساتید مجموعه چه به لحاظ مالی و مدیریتی و چه به لحاظ آموزشی حائز اهمیت است. همچنین ایجاد بستری برای ارتباط بین آنها با دانش آموزان و اولیاء باعث بالاتر رفتن کیفیت آموزش و کارایی سایت می شود.

مدیریت:

ارائه بستری جهت مشاهده تمامی فعالیت های داخل مجموعه و دسترسی به پروفایل تمامی اعضاء با قابلیت ویرایش، امکان تغییر در مطالب سایت و یا اضافه کردن مطلب و یا اخبار و اطلاعیه جدید (بدون دانش طراحی یا توسعه سایت)، ارسال پیغام به تمامی اعضا و بسیاری ویژگی های دیگر.

طراحی سایت مدرنت با توجه به اهمیت موضوع، امکان ثبت نام و عضویت در سایت مدرسه را ایجاد کرده است. همچنین بستری نوین و کارآمد جهت ارتباط اعضای سایت با یکدیگر (مثلا ارسال پیام بین دانش آموزان و دبیران).

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *